Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Walentynki w Bajce

2017-02-20 22:10:27 (ost. akt: 2017-02-20 22:10:40)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym albo też obdarowujemy się prezencikami.

W tym dniu Miejskie Przedszkole ,,Bajka” zamieniło się w ,,serduszkową krainę” pełną miłości i przyjaźni. Dominował kolor czerwony, a zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich pojęć jak: szczęście, miłość, przyjaźń. Dzieci dowiedziały się skąd się wzięły ,,walentynki”, ” i co to święto oznacza. Po zapoznaniu dzieci z tradycją tego święta przedszkolaki wykonywały także pracę plastyczną -,,Walentynkę”, którą przekazały osobie, którą kochają.

Poza tym w grupach odbyły się zabawy muzyczno-taneczne z wykorzystaniem pluszowego serduszka, tańce z balonami, konkursy i quizy . Dużo niezapomnianych wrażeń dostarczyła dzieciom działająca tego dnia w przedszkolu poczta Walentynowa, W grupie ,,Żabki” odbyły się natomiast zajęcia otwarte pod hasłem "Walentynki dla chłopczyka i dziewczynki" z udziałem rodziców dzieci i ich bliskich.

Oprócz pogadanki nt. tradycji walentynkowych, odbyły się quizy, zabawy i pląsy przy muzyce. Na zakończenie przedszkolaki i ich bliscy mogli skorzystać z własnoręcznie przygotowanej specjalnie na tę okazję - Fotobudki i zrobić pamiątkowe zdjęcia.
Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, znakomite humory i super zabawa towarzyszyły dzieciom przez cały czas. Dzień ten minął w atmosferze miłych słów, gestów i uśmiechów na twarzach nie tylko dzieci, ale całego przedszkola.
A. KobylińskaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: MPBAJKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages