Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Trwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

2017-02-22 12:34:12 (ost. akt: 2017-02-22 14:02:17)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Decyzją Ministerstwa Sprawiedliwości w dniach 22-26 lutego trwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W tym tygodniu można udać się do specjalistów z różnych dziedzin prawa i pomocy społecznej, by zasięgnąć opinii i porady.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw, to coroczna akcja zwracająca uwagę na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. W związku z tym placówki działające na terenie powiatu ełckiego organizują dyżury specjalistów, którzy w określonych godzinach za darmo udzielają porad prawnych i rozmawiają ze wszystkimi chętnymi do zasięgnięcia opinii prawnych lub pomocy społecznej.

Dyżury w Ełku organizują między innymi: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, czy Prokuratura Rejonowa w Ełku.

Zespół Interdyscyplinarny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ramach tygodnia pomocy pełni dyżury w dniach 20-24 lutego w godz. 07.00-15.00 przy ul. Piłsudskiego 8. Ełccy prokuratorzy przyjmują petentów codziennie do 26 lutego w godzinach 8:00-15:00 w swojej siedzibie przy ul. Piłsudskiego 18. Dyżury specjalistów odbywają się też w siedzibie Urzędu Gminy Ełk. Szczegóły pomocy organizowanej przez gminę Ełk znaleźć można TUTAJ.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages