Czas na wiosła

2017-03-14 23:39:24(ost. akt: 2017-03-14 23:39:39)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

10 marca w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku odbyły się Mistrzostwa Ełku szkół podstawowych na ergometrach wioślarskich. Reprezentacja ełckiej Czwórki spisała się znakomicie.
Zawody odbywały się na dystansie 500 metrów, gdzie zawodnicy rywalizowali w sztafetach i indywidualnie. W sztafetach startowało po 4 zawodników i 4 zawodniczki z każdej szkoły, a na koniec był brany pod uwagę łączny czas zawodników. W sztafecie dziewcząt okazaliśmy się bezkonkurencyjni i zajęliśmy I miejsce, natomiast w kategorii chłopców zajęliśmy II miejsce. Jako szkoła drużynowo uplasowaliśmy się na drugiej pozycji. Warto dodać, że wśród dziewcząt zdobyliśmy również nagrody indywidualne. Najlepszą zawodniczką okazała się Weronika Szymańska, natomiast na drugim stopniu podium stanęła Maja Grzegorczyk.

Naszą szkołę reprezentowali: Kuczyńska Karolina, Szymańska Weronika, Grzegorczyk Maja, Lempiecka Julita, Pawłowicz Marlena, Korolczuk Karol, Staszek Mateusz, Fabisiak Jakub, Filipowicz Patryk. Opiekunem uczniów był p. Paweł Konopka. Gratulujemy!

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SP4