Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zdrowo i ekologicznie w Zespole Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku

2017-03-19 16:38:35 (ost. akt: 2017-03-19 16:40:24)

Autor zdjęcia: ALICJA TRACICHLEB - SALIK

W Zespole Szkół nr 6 im. M Rataja w Ełku dużą wagę przykłada się do promowania zdrowego i ekologicznego stylu życia. W działania te angażowana jest nie tylko cała społeczność szkolna, ale i lokalna.

W II sem. obecnego roku szkolnego do wspólnej pracy zaprosiliśmy podopiecznych ełckich Warsztatów Terapii Zajęciowej. 15.03.2017r. nasi goście uczestniczyli w warsztatach kulinarnych.

Ich przewodnikiem po świecie zdrowej, ekologicznej żywności była p. Anna Czyż - nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Podopieczni WTZ, przy asyście uczniów z kl. II ZSZ (cukiernik), mieszali, ugniatali, wałkowali, wycinali, zawijali, piekli i w końcu degustowali. Efektem ich wspólnego wysiłku były przepyszne i zdrowe rogaliki marchewkowe.

Wspólna praca nad ekologicznymi łakociami dała wszystkim uczestnikom warsztatów wiele radości i ogromną satysfakcję. To nie ostatnie spotkanie uczniów ZS 6 w Ełku i podopiecznych WTZ w Ełku. Wiosną zaplanowaliśmy wspólne warsztaty „ Nordic Walking – rekreacja w zgodzie z naturą”.

Instruktorzy zapoznają uczestników z zasadami prawidłowego chodzenia techniką NW. Po jej opanowaniu adepci spacerowania z kijami wyruszą przed siebie, aby podziwiać piękno przyrody Ełku i okolic.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: AlicjaTS

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages