środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Światowy Dzień Wody w Ekoludkach

2017-03-26 10:59:56 (ost. akt: 2017-03-26 11:03:07)

Autor zdjęcia: Hanna Błyszczek

Grupa „Misie Lubisie” i „Leśne Duszki” z Miejskiego Przedszkola i Żłobka „Ekoludki” brały udział w uroczystości zorganizowanej z okazji „Święta Wody”

Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w obchodach Światowego Dnia Wody. Jest to dobry moment by przypomnieć naszym przedszkolakom, że wodę trzeba szanować, dbać o nią i że bez niej na Ziemi nie byłoby życia. Dlatego też nasze przedszkolaki tego dnia przyszły ubrane na niebiesko i z niebieskim balonem. Podczas uroczystości dzieci brały czynny udział w różnych formach aktywności. Miedzy innymi były to zabawy sportowe, muzyczne jak również umysłowe podczas których „Misie Lubisie” i „Leśne Duszki” mogły wykazać się doskonałą wiedzą na temat wody. Na zakończenie przedszkolaki wyklejały niebieskimi kółkami dużą kroplę wody. Nasi podopieczni wiedzą, że woda jest dla ludzi bardzo ważna, dlatego trzeba się o nią troszczyć i gospodarować nią oszczędnie.
Był to wspaniały dzień radości i uśmiechu ze wspólnej zabawy z rówieśnikami

Nauczycielki
H. Błyszczek i J. Beziuk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: hannab

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages