Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.

2017-04-10 12:18:33 (ost. akt: 2017-04-10 12:19:05)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

Kodowanie - z komputerem czy bez komputera - jest dobrym sposobem na przyjemne i spokojne spędzenie przerwy międzylekcyjnej. Takiego zdania są uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Prostek.

Dodatkową jego zaletą jest rozwój potencjału myślowego młodego człowieka jakim jest uczeń. Uczestnicząc w grupowej grze nabywa on kluczowe umiejętności - przydatne w późniejszym, dorosłym życiu. Warto wymienić tu chociażby: umiejętność współpracy z innymi ludźmi, podejmowanie szybkich i adekwatnych do danej sytuacji decyzji. Uczeń bawiąc się jednocześnie się uczy i zdobywa doświadczenie. Czy kodowanie jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla chłopaków? Otóż nie, bo coraz częściej kodowaniem zaczynają się interesować i zajmować dziewczynki. I nieźle im to idzie.

Michałowska Krystyna, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w ProstkachCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages