Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Plebiscyt na Małą Księżniczkę i Małego Księcia powoli dobiega końca. Głosujecie na swoich faworytów!

2017-04-10 14:14:40 (ost. akt: 2017-05-19 08:44:58)
Lena Tańska, 3 lata, Ełk, SMS o treści re.mka.5 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Lena Tańska, 3 lata, Ełk, SMS o treści re.mka.5 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Autor zdjęcia: Mat. prywatne

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2017 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz dwunasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody. Nasza zabawa potrwa do 26 maja.

Rozpoczęliśmy plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. O tym, że warto zgłosić dziecko do tej zabawy, zapewniają zwycięzcy poprzednich edycji. Po pierwsza radość z wygranej jest ogromna, a w zabawę angażuje się nie tylko rodzina, ale również znajomi i przyjaciele.

Po drugie nasi laureaci zachowują sobie pamiątkowe egzemplarze gazety na długo i chętnie wracają do nich po latach. Nie jednemu zakręci się wtedy łezka w oku, a na twarzy na pewno zagości uśmiech.

Tym razem to Wasze dzieci mają szansę na zdobycie królewskiego tytuł. Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Rozmaitości Ełckich. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

Pierwsza dziewczynka, która została zgłoszona do naszego plebiscytu to Julcia Pawłowska — czterolatka z Ełku. O miano księżniczki walczy też Amelia Marcińczyk.

ZASADY PLEBISCYTU:
W naszej zabawie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: elk@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.
Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2017 trwa od 27 marca do 26 maja 2017 roku. Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto.

Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszych stronach internetowych.

REGULAMIN PLEBISCYTU


RANKING:
Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages