środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

„Ekoludki” sprzątają świat!

2017-04-13 11:43:38 (ost. akt: 2017-04-13 11:44:01)

Autor zdjęcia: Anna Konopacka

10 kwietnia przy współpracy z Nadleśnictwem, dzieci z Miejskiego Przedszkola i Żłobka „Ekoludki” w Ełku, włączyły się w akcję „Sprzątania świata”.

Przedsięwzięcie rozpoczęto pogadanką na temat zasad bezpieczeństwa. Ponadto przedstawiono dzieciom główne cele, rozbudzając tym samym świadomość ekologiczną i odpowiedzialność za środowisko naturalne. Nasi „mali ekolodzy” pozytywnie zmotywowani szczytnym celem, z wielkim zaangażowaniem i zapałem zabrali się do pracy. Wszyscy zaopatrzeni w ochronne rękawice i worki na śmieci „sprzątali świat” na wyznaczonych terenach.

Celem naszych działań było również ukazanie wychowankom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska nie jest tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz zmiana nawyków w codziennym życiu. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie akcja przebiegła bardzo szybko, a efekty pracy były satysfakcjonujące. Na zakończenie wszystkie dzieci biorące udział w przedsięwzięciu miały możliwość skonsumować grilowaną kiełbaskę oraz odpocząć na naszym przedszkolnym, jakże czystym pasie zieleni.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Anna1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages