Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wykwintna kolacja przy piwie w Między Wierszami

2017-04-14 09:45:12 (ost. akt: 2017-04-15 11:05:20)

Autor zdjęcia: Michał Zadroga

W miniony weekend goście restauracji Między Wierszami mieszczącej się przy ełckiej promenadzie mieli okazję przeżyć bardzo przyjemne chwile. Wszystko za sprawą degustacyjnej kolacji z piwem.

Magia na talerzach, zmysłowe doznania smakowe i przede wszystkim dobra zabawa - tak w skrócie opisać można kolację w piątek 7 kwietnia w restauracji Między Wierszami.

— Przy okazji takich wydarzeń uświadamiamy sobie, że gotowanie to sztuka, a dzieło na talerzu może dostarczać odczuć i wrażeń zmysłowych lepszych niż w teatrze. W przygotowaniu tego fantastycznego wieczoru wzięli udział nasi znakomici goście, którym chcielibyśmy szczególnie podziękować — mówi Urszula Janiszewska, właścicielka restauracji. — Atmosfera była bardzo domowa, goście rozmawiali między sobą i z kucharzami, którzy bardzo chętnie przedstawiali zrobione przez siebie od podstaw dania.

http://m.wm.pl/2017/04/orig/mw-1451-379796.jpg

Niezwykłe dania tego wieczoru przygotowywali uznani kucharze - Artur Sienkiewicz i Michał Prokuski. Natomiast podczas degustacji gościom towarzyszył birofil Slawek Fridel, który opowiadał o gatunkach złotego trunku, sposobach jego podawania i tradycjach z nim związanych.

W piątek 7 kwietnia było coś nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Za gitarową oprawę muzyczną odpowiadał Kamil Przekop.

— Nasza kolacja spotkała się z bardzo dobrym obiorem i na pewno będziemy kontynuować nową tradycję organizowania degustacji — zapowiada Urszula Janiszewska. — Wcześniej już dwukrotnie ełczanie mogli wziąć udział w organizowanych przez nas kolacjach z degustacją wina. Postaramy się sprostać oczekiwaniom naszych gości i cyklicznie przygotowywać takie specjalne wieczory.

http://m.wm.pl/2017/04/orig/mw-1318-379795.jpg

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages