Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Niezapominajka sprząta świat

2017-04-24 23:16:36 (ost. akt: 2017-04-24 23:17:36)

Autor zdjęcia: Barbara Markowska

Sprzątanie Świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie, polegająca na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania oraz to wspólna lekcja poszanowania środowiska.

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku po raz kolejny uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Wiosenne Sprzątanie Warmii i Mazur” zorganizowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku i Nadleśnictwo Ełk. W tym roku akcja zostały objęte nie tylko miejskie, ale również pobliskie lasy, do których ludzie wciąż wrzucają różnorodne odpady.

Celem nadrzędnym „Sprzątania Świata” było uświadomienie sobie i innym, że to jak wygląda okolica, w której mieszkamy zależy głównie od nas samych. Wszyscy uczestnicy otrzymali worki oraz rękawice do sprzątania, a po pracy czekała nagroda w postaci ogniska zorganizowanego na terenie Centrum Edukacji Ekologicznego.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages