Serduszko Team Ełk na topie

2017-05-02 14:50:00(ost. akt: 2017-05-02 14:41:15)
Bardzo dobre wieści napłynęły do nas z Bakałarzewa, gdzie 1 maja odbył się I Bieg Bakałarza Doliną Rospudy. Na urokliwej trasie w Bakałarzewie stawiło się ponad stu biegaczy z najróżniejszych zakątków Polski. Biegacze do pokonania mieli dwunastokilometrową trasę, która przebiegała wokół jezior Siekierowo i Głębokie.
Trasę najszybciej pokonał Dominik Drażba (Serduszko Team Ełk), który o 23 sekundy wyprzedził Marcina Getka (Serduszko Team Ełk). Jako trzeci linie mety minął Kamil Kołosowski z Białegostoku, który do zwycięzcy stracił ponad trzy minuty.

W klasyfikacji kobiet K 40+ najlepsza okazała się być Katarzyna Limberger (Serduszko Team Ełk). Dobrze zaprezentował się Janusz Limberger (Serduszko Team Ełk), który w kategorii M 40+ uplasował się na czwartej pozycji. To nie koniec sukcesów ełczan.

W dodatkowej klasyfikacji najszybszych rodzin, na trzeciej pozycji uplasowało się małżeństwo Janusza i Katarzyny Limberger. W tej kategorii zwyciężyli Konrad i Tomasz Poreda z Gołdapi, a na drugiej pozycji uplasowali się Katarzyna i Maciej Budrewicz z Suwałk.