Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

MP "Niezapominajka" SPRINTEM DO MARATONU

2017-05-15 12:15:20 (ost. akt: 2017-05-15 12:15:15)

Przedszkolaki z MP "Niezapominajka" w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków.

8 maja 2017 r. nasze przedszkole przyłączyło się do III Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków "SPRINTEM DO MARATONU" organizowanego przez czasopismo "Bliżej Przedszkola". Nasze przedszkole zostało objęte patronatem przez MOSiR w Ełku. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w sportowych ubraniach, aby wspólnie obchodzić "Dzień Sportu".

W drodze na Stadion MOSiR dzieci głośno śpiewały hymn akcji "Sprintem do Maratonu". Przed przystąpieniem do biegu, każdy przedszkolak wziął udział w rozgrzewce prowadzonej przez pana Ireneusza Dzienisiewicza, który jest znanym ełckim biegaczem i maratończykiem. Pan Ireneusz w bardzo ciekawy sposób opowiedział dzieciom o bieganiu oraz stroju biegacza.

Po solidnej rozgrzewce dzieci przystąpiły do biegu, każdy przedszkolak w zawrotnym tempie pokonał dystans 400 m. Po skończonym biegu, nastąpił czas na wręczenie medali oraz dyplomów. Każde dziecko z wielką dumą przyjmowało nagrody. Maraton sprawił dzieciom wiele radości, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach. Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za objęcie naszego przedszkola patronatem oraz Panu Ireneuszowi Dzienisiewiczowi i Panu Sebastianowi Kosiorkowi za pomoc i zaangażowanie w biegu.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: emiliaszumilo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages