środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

,,Misie” i ,,Smerfy” z MP ,,Bajka” poznają pracę strażaka

2017-05-15 15:14:04 (ost. akt: 2017-05-15 15:15:17)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

W czwartek 11 maja przedszkolaki z grup: ,,Smerfy” oraz ,,Misie” z Miejskiego Przedszkola ,,Bajka” w Ełku pod opieką wychowawczyń wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.

Po przybyciu na miejsce, dzieci serdecznie przywitali strażacy, którzy chętnie oprowadzili i zapoznali naszych małych podopiecznych ze swoją ciężką i odpowiedzialną pracą. Ponadto odbył się pokaz umundurowania oraz narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy strażaków. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną. Utrwalono numery alarmowe: numer telefonu do straży pożarnej - 998 i numer alarmowy - 112.

Następnie dzieci zwiedziły pomieszczenia, w których odbierane są zgłoszenia o pożarach lub wypadkach oraz salę wypoczynkowo – konferencyjną. Nasi milusińscy mieli również możliwość podania wody z węża strażackiego, oblania siebie i kolegów. Na zakończenie wizyty, dzieci podziękowały i podarowały strażakom pamiątkowy dyplom. Wracając do przedszkola, opowiadały z zachwytem swoje przeżycia, a na twarzach małych przedszkolaków widać było promieniste uśmiechy zadowolenia.
A.KobylińskaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: MPBAJKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages