Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Skrzyżowanie Suwalskiej z Łukasiewicza zamknięte na 3 tygodnie

2017-05-23 12:09:06 (ost. akt: 2017-05-23 12:40:12)

Autor zdjęcia: UM Ełk

Nadchodzi najbardziej uciążliwy moment remontu ulicy Suwalskiej. Przez kolejne 3 tygodnie ruchliwe skrzyżowanie z ul. Łukasiewicza będzie wyłączone z ruchu. Objazd odbywać się będzie przez ul. Słoneczną.

Zbliżamy się do najtrudniejszego etapu remontu ul. Suwalskiej. Ełcki ratusz zapowiada, że przez następne trzy tygodnie począwszy od czwartku 25 maja kierowcy mogą spodziewać się sporych utrudnień.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie polegać na wyłączeniu prawoskrętu z Suwalskiej w Łukasiewicza. Nie będzie też możliwe wjechanie z ulicy Łukasiewicza w ul. Suwalską. Skrzyżowanie będzie w remoncie przez kolejne 3 tygodnie. Kierowcy, którzy z ulicy Suwalskiej będą chcieli wjechać w Łukasiewicza, będą musieli skorzystać z objazdu przez ul. Słoneczną. Dodajmy, że ruch wzdłuż ul. Suwalskiej będzie cały czas możliwy.

— Samochody oraz autobusy komunikacji miejskiej będą korzystać z objazdu ul. Słoneczną. Mogą występować niewielkie opóźnienia w kursowaniu autobusów MZK. Należy zwrócić szczególną uwagę na znaki drogowe w celu zachowania bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu, a także w miarę możliwości poruszać się innymi ulicami, w tym obwodnicą miasta — mówi prezydent miasta, Tomasz Andrukiewicz. — Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Robotnicy będą pracować tak, by jak najszybciej ukończyć remont skrzyżowania.

Wykonawca inwestycji obiecuje, że zapewni możliwość dojazdu i dojścia do przyległych posesji. W przypadku konieczności jego ograniczenia, szczegóły zostaną uzgodnione z właścicielami posesji na 3 dni przed przystąpieniem do robót.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bravo #2252027 | 176.221.*.* 24 maj 2017 20:00

  Brawo Panie Andrukiewicz !!! Ełk jest piękny i wspaniały. Mamy parki, fontanny, technopark !!! A ze nie ma inwestorów i dobrze płatnych miejsc pracy to pal go sześć. Nam nie trzeba pracy i chleba nam trzeba igrzysk. Potrzeba nam też mieszkań komunalnych za 1 % wartości. Panie Andrukiewicz jak takie mieszkanie dostać bo podobno komuś się ostatnio udało ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. usu #2251771 | 5.172.*.* 24 maj 2017 15:31

  Co tam Panie z sygnalizacją świetlną Dąbrowskiego / Armii Krajowej? Ile lat jeszcze nieudolny Urząd Miejski będzie lawirował w tej sprawie? Inwestor Brama Mazur miał w umowie wykonanie tej sygnalizacji. Guano mnie obchodzi, że ich podwykonawca wydymał. Brama Mazur powinna wykonać już dwa lata temu sygnalizację a później dochodzi swoich praw wobec podwykonawcy, a Urząd Miasta wyegzekwować to do Bramy Mazur. mamy urzędników, że pożal się Boże.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Tomek #2251606 | 81.190.*.* 24 maj 2017 12:57

   Remontować , remontować jak najwięcej ulic w Ełku , u nas przynajmiej się dba o stan ulic to nie co w innych miastach w naszym regionie tak dalej Panowie a Ełk będzie miał bezpieczne ulice .

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Do 123 #2251312 | 5.172.*.* 24 maj 2017 08:12

   No właśnie "wylewali asfalt" a widzisz co się dzieje na Suwalskiej? Jaki i ile tam pracuje sprzętu? Jest tak głośno, że czasami człowiek własnych myśli nie słyszy.Co nie znaczy, że uważam, że to było ok jeżeli chodzi o ul.Kilińskiego, bo bez wfłedu na to, każdy ma prawo do normalnego odpoczynku.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Do logo #2250938 | 5.172.*.* 23 maj 2017 13:53

    Najpierw pomyśl, potem napisz. Jak sobie wyobrażasz taki remont w nocy? Ludzie wracają z pracy zmęczeni i chcą spać, mają małe dzieci... Wg Ciebie mieszkańcy Suwalskiej mają być 24 godziny na nogach, bo Ty tak sobie wymyśliłeś.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    Pokaż wszystkie komentarze (10)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages