Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

VII ełckie Targi Pracy kluczem do sukcesu

2017-06-02 11:11:13 (ost. akt: 2017-06-02 11:14:45)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku we współpracy z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct z Olecka, Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filią w Ełku, Powiatowym Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku, Powiatowym Urzędem Pracy w Ełku, Stanowiskiem Zamiejscowym w Ełku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie zapraszają młodzież uczącą się, poszukującą pracy, bezrobotną na VII Ełckie Targi Pracy kluczem do sukcesu!

Targi odbędą się w dniu 7 czerwca 2017r. w godz.: 10:00-13:00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku.

VII Ełckie Targi Pracy kluczem do sukcesu! to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym i zagranicznym rynku pracy. Możliwość kontaktu z pracodawcą, zapoznania się ze specyfiką pracy na danym stanowisku.

Pracodawcy mają możliwość prezentacji firmy wśród zainteresowanej młodzieży poszukującej zatrudnienia, miejsca praktyk, stażu czy aktywności wolontariackiej. Z myślą o młodzieży zorganizujemy również konkurs wiedzy na temat Unii Europejskiej w dniu 5 czerwca br., rozstrzygnięcie konkursu zaplanowaliśmy podczas targów pracy. Warsztaty na temat „Mojej pierwszej pracy” poprowadzą specjaliści z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Ełku.

W programie wiele atrakcji, m.in. debata „Od czego zacząć? Studia vs, własna firma”, spotkanie z osobami przedsiębiorczymi pod nazwą „Im się udało”, kurs pomocy przedmedycznej oraz konsultacje indywidualne ze specjalistami rynku pracy (doradcy EURES, pośrednicy pracy, doradcy zawodowi, specjaliści PIP).

Wszystkie zaplanowane atrakcje Targów Pracy pozwolą na dokładne poznanie rynku pracy, szans i przeszkód jakie w sobie kryje.

Patronat honorowy nad Targami objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezydent Miasta Ełku, oraz Starosta Powiatu Ełckiego. Patronat medialny objęła Gazeta Rozmaitości Ełckie i Radio 5 Ełk. Zapraszamy do wzięcia udziału
w organizowanym wydarzeniu.

http://m.wm.pl/2017/06/orig/pop-plakat-a3-elk-391591.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Bezrobotny Heniek #2258425 | 5.172.*.* 2 cze 2017 14:25

    A dlaczego nie zaproszono ełckich firm, pracodawców lokalnych, przedsiębiorców, warto by trochę bardziej zaangażować się w to i żeby było więcej możliwości młodym ludziom.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages