Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Mali Mistrzowie dostali medale

2017-06-09 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-09 13:24:11)

W czwartek 8 czerwca uczniowie ełckich szkół podstawowych na międzyszkolnym turnieju podsumowali sportowy projekt "Mały Mistrz". Przez ostatnie miesiące uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach i zawodach sportowych pod sztandarem ogólnopolskiej inicjatywy.

W miniony czwartek na Orliku przy Zespole Szkół Sportowych odbył się turniej podsumowujący program "Mały Mistrz". To skierowany do dzieci z klas I-III szkół podstawowych program, którego idą jest propagowanie aktywnej postawy. Formuła "Małego Mistrza" opiera się na sześciu zasadniczych blokach sportowych z możliwością poszerzania o pokrewne dziedziny. W każdym bloku uczeń ma szansę opanowania określonych umiejętności i wiadomości, za które nagradzany jest odpowiednią odznaką.

Ełccy uczniowie przez kilka miesięcy brali udział w ciekawych sportowych wydarzeniach, a program swój finał miał międzyszkolnym turniejem. Mali mistrzowie ścigali się w konkurencjach indywidualnych i grupowych. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy medal i gratulacje od koordynatorów sportowych, dyrektor ZSS i prezydenta miasta.

— Dzieci nie trzeba było zachęcać do brania udziału ani w turnieju podsumowującym, ani w poszczególnych zajęciach — mówi Katarzyna Cholewińska, nauczycielka wuefu z ZSS. — Każdy uczeń dzisiaj jest wygrany, bo zwycięstwem można nazwać każdy sposób promowania zdrowego trybu życia i uprawiania sportu.

Nagrody trafiły się nie tylko młodym mistrzom, ale też całym szkołom. Od teraz puchary "Małego Mistrza" będą stały w gablotach wszystkich tych szkół, które wzięły udział w programie.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages