Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Goście z Białorusi w Niezapominajce

2017-06-13 11:29:54 (ost. akt: 2017-06-13 11:32:00)

Autor zdjęcia: Barbara Markowska

Dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi nauczycielami, w tym też przeprowadzanie otwartych zajęć w obecności innych nauczycieli pozwala wzbogacić warsztat metodyczny każdego nauczyciela.

6 czerwca w Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka” odbyły się zajęcia otwarte, w których uczestniczyli nauczyciele ze Szkoły Społecznej im. L. Narbutta przy Domu Polskim w Lidzie oraz ze Szkoły Średniej nr 36 z polskim językiem nauczania w Grodnie.

Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach projektu Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Ełku: „Doskonalenie nauczycieli uczących w polskich szkołach na Białorusi”. Głównym tematem były zajęcia logopedyczne z elementami kinezjologii edukacyjnej wraz z instruktażem metodycznym.

Nauczycielki z Białorusi miały okazję zaobserwować jak w praktyce można wykorzystać elementy metody kinezjologii edukacyjnej, która wycisza, koncentruje i dyscyplinuje grupę, a jednocześnie pobudza mózg i ciało w celu rozszerzenia własnych możliwości.
Maria ŁepkowskaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: mpn3

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages