Ełczanie zdobyli aż 35 medali!

2017-06-16 09:10:29(ost. akt: 2017-06-16 09:17:26)

Autor zdjęcia: MOS Ełk

Zawodnicy sekcji pływackiej MOS EŁK wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12 - lat II runda połączonych z zawodami o Puchar Dyrektora OSiR w Suwałkach.
Zawody odbyły się 8 czerwca w Suwałkach, a ich organizatorem był lokalny klub pływacki MUKS Suwałki. W zawodach uczestniczyło 133 zawodników z 9 klubów z Polski i Litwy. Nasze miasto reprezentowane było przez 14 osobową drużynę pływaków z UKS MOS EŁK:Lena Gryżewska, Maciej Kacperski, Maja Zarzecka, Nikola Święćkowska, Jakub Sobociński, Krzysztof Przybysz, Natalia Gawedzka, Maja Grzegorczyk, Zuzanna Wiszniewska, Maja Wołejko, Kornelia Modzelewska, Hubert Grzymkowski, Adrian Dzienisiewicz, Natalia Klemarewska.

Zawodnicy MOS EŁK wywalczyli 35 medali i zajęli 2. miejsce w klasyfikacji medalowej klubów. W klasyfikacji Młodzików drużyna UKS MOS EŁK w składzie: Natalia Gawedzka, Jakub Sobociński, Maja Grzegorczyk, Krzysztof Przybysz zajęła 2. miejsce.