Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Piękny gest matek z Prostek

2017-06-18 23:02:47 (ost. akt: 2017-06-18 23:03:32)

Autor zdjęcia: Monika Cieciuch

Mamy zorganizowały niezapomniany Dzień Dziecka dla swoich pociech.

Wesoło, aktywnie i przede wszystkim wspólnie z rodzicami tak przebiegał nieco spóźniony Dzień Dziecka w Samorządowym Przedszkolu „Mazurki” w Prostkach. W miniony piątek (9.06) na boisku szkolnym przy tamtejszej szkole podstawowej od rana było tłoczno i kolorowo.

Wszystko za sprawą dwóch mam : Agaty Bogdan i Moniki Cieciuch, które postanowiły zorganizować wymarzony dzień dziecka dla swoich pociech. Nie mogło więc zabraknąć dmuchanych zjeżdżalni, waty cukrowej,lodów i konkursów z nagrodami,czyli tego,co dzieciaki kochają najbardziej. Aby jednak móc zrealizować to przedsięwzięcie potrzebne były fundusze, więc oprócz zbiórki w przedszkolu trzeba było poszukać sponsorów. Jak się okazało Ci byli dość hojni i mamy mogły zacząć działać.

W piątek punktualnie o godzinie 9.00 maluchów z przedszkola przywitał na boisku jeden z rodziców,pan Olszewski przebrany za Jumpika. Już na sam widok owego tygryska i dmuchańców dzieciaki krzyczały z zachwytu. Część z nich wesoło ruszyła do tańca, inni od razu pobiegli zjeżdżać i skakać. Zabawa trwała do 12.00. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji dzieci skakały na dmuchanych piłkach,grały w piłkę nożną,bawiły się w basenie z kulkami a także wystartowały w konkurencjach zespołowych. Wspólnie namalowały też piękny rysunek na kilkumetrowej kartce. Organizatorki zadbały też o to, by każde dziecko dostało jakiś upominek. Na zakończenie imprezy rozdały maluchom małe niespodzianki i lody.

Przedszkolaki opuszczały boisko szkolne zmęczone, ale zadowolone i obdarowane niespodziankami. A ich zadowolone buźki wynagrodziły mamom trud włożony w przygotowanie tego wydarzenia.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim,bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć:
za wsparcie finansowe : Wójtowi Gminy Prostki, Radnym Gminnym, Pani Skarbnik Gminy Prostki, Andrzejowi Wiszowatemu, ks. Jackowi Łukaszewicz, Stanisławowi Sobolewskiemu, Andrzejowi Cyranowskiemu, Karolinie Krajewskiej, Wiesławie Pisanko, Katarzynie Zawalich, Elżbiecie Marcińczyk, Annie Janczyk, Ewelinie Grabowski
za przekazane gadżety i słodycze: sklepowi Arhelan, Marcie Krukowskiej, Kreatywnej Strefie, Krzysztofowi Wardaszce, Krystynie Bogdan
za użyczenie sprzętu i pomoc : Gminnemu Ośrodkowi Kultury
za użyczenie boiska szkolnego: Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Jarosławowi Ćwik
Dziękujemy także Dyrekcji Przedszkola oraz pracownikom za wsparcie .

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: MonikaCieciuch

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages