Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Wybierzcie najlepszą szkołę jazdy!

2017-06-23 12:06:34 (ost. akt: 2017-06-23 12:13:38)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Każdy kierowca przechodził to samo. Najpierw godziny teorii, potem plac manewrowy i jazda w mieście u boku instruktora. A na końcu egzamin, który ocenia nie tylko nasze zdolności, ale chyba przede wszystkim poziom nauczania w ukończonej szkole jazdy. Teraz możecie pokazać, która szkoła jest według Was najlepsza.

Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej stresujących momentów w życiu każdego młodego człowieka jest egzamin na prawo jazdy. I choć w Internecie krążą tysiące przerażających opowieści o egzaminach, to rzeczywistość nie jest taka zła. Szczególnie, jeśli macie dobre wspomnienia z wykłądów i jazd prowadzonych przez lokalne szkoły nauki jazdy. Dlatego też "Gazeta Olsztyńska" zorganizowała plebiscyt, dzięki którym możecie wynagrodzić instruktorom godziny ciężkiej pracy, by przygotować was do ważnego momentu w życiu, jakim jest zdobycie upragnionego "plastiku"!

Rozpoczynamy plebiscyt "Elka na 6", w którym możecie zagłosować na według Was najlepszą szkołę jazdy w powiecie ełckim. Głosowanie rozpoczyna się 23 czerwca i potrwa do 01.08.2017 do godziny 23.59. Swoje głosy oddawać można przez SMS-y. Poniżej przedstawiamy listę ełckich szkół zgłoszonych do plebiscytu. Oczywiście nie jest ona zamknięta! Zachęcamy do zgłaszania swoich ulubionych szkół na adres elk@gazetaolsztynska.pl

REGULAMIN
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages