Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Perełki grupy V do szkoły gotowi. Start!

2017-06-23 12:40:21 (ost. akt: 2017-06-23 12:45:51)

Autor zdjęcia: Anna Łupińska

Fakt pójścia do szkoły stanowi bardzo ważny moment w życiu dziecka i to, w jakim stopniu dziecko poradzi sobie w nowej rzeczywistości zależy od stopnia jego dojrzałości szkolnej.

Nasze przedszkole ,,Perełka” współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 2, która mieści się w pobliżu naszego przedszkola i zdecydowana większość absolwentów naszej placówki uczęszcza właśnie do tej szkoły.

W dniu 21 czerwca 2017roku dzieci z grupy V wybrały się na wycieczkę do szkoły. Na miejscu zostaliśmy bardzo miło przywitani przez panią dyrektor Dorotę Szczawińską i panią zastępcą do spraw klas I- III Małgorzatę Juszkiewicz. Podczas wizyty przedszkolaki zwiedziły szkołę począwszy od pokoju nauczycielskiego , gabinetu pani dyrektor , szatnię łazienkę, stołówkę aż po salę gimnastyczną , halę sportową i brały udział w zajęciach w świetlicy, które prowadził pan Witold Rogowski grał na gitarze znane dzieciom piosenki , między innymi ,,Podaj , podaj bananów kosz”. Ciekawa oprawa muzyczna tego spotkania sprawiła, że dzieci chętnie włączyły się też do wspólnego muzykowania. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć fragment lekcji w szkole. Obejrzały tornister ucznia, przybory szkolne i książki.

Podczas wycieczki towarzyszyła nam nauczycielka nauczania zintegrowanego pani Karolina Karaś, której serdecznie dziękujemy za oprowadzenie nas po obiekcie szkoły. Dziękujemy za mile spędzony czas.

M. Polcyn B. PadiasekCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: ania91elk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages