Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Konkurs ,,English is fun"w ,,Bajce"

2017-06-26 12:09:22 (ost. akt: 2017-06-26 12:10:02)

Autor zdjęcia: Anna Kobylińska

19 czerwca w Miejskim Przedszkolu ,,Bajka” odbył się II Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego pod hasłem ,,English is fun” poprowadzony przez nauczycielki Annę Kobylińską oraz Anetę Niedźwiedzką-Godlewską.

Celem konkursu było sprawdzenie w formie zabawy umiejętności językowych dzieci 6-letnich, w zakresie wybranych tematów i zagadnień oraz budowanie pozytywnej postawy do nauki języków obcych. Dzieci reprezentujące Miejskie Przedszkole ,,Niezapominajka”, Miejskie Przedszkole ,,Mai Odkrywcy", Miejskie Przedszkole ,,Perełka”, Miejskie Przedszkole i Żłobek ,,Ekoludki”, Miejskie Przedszkole ,,Światełko” , Miejskie Przedszkole ,,Słoneczna Ósemka" oraz Miejskie Przedszkole ,,Bajka” wzięły udział w 9 konkurencjach.

Przedszkolaki musiały wykazać się m.in. umiejętnością podawania podstawowych informacji o sobie, znajomością wybranego słownictwa, obyczajowości innych narodów czy też umiejętnością słuchania ze zrozumieniem. Konkurencje przeplatane były piosenkami śpiewanymi przez zespół składający się z przedszkolaków reprezentujących grupy ,,Pszczółki” i ,,Krasnoludki”. Po językowych zmaganiach odbyło się ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów. Okazało się, że wszystkie zespoły wykazały się dużą wiedzą. Cieszymy się, że udział w konkursie był dla dzieci radosną zabawą.

A. KobylińskaCzytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MPBAJKA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages