Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Kolejne miejsce spotkań w Mazurowie

2017-07-17 11:30:59 (ost. akt: 2017-07-17 11:32:15)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Ełku

W miniony piątek odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw w miejscowości Mazurowo na terenie gminy Kalinowo. Inwestycja powstała w ramach projektu ,,Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego” współfinansowanego z budżetu powiatu ełckiego.

Dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Ełku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisanicy oraz samorządu gminy Kalinowo powstał plac zabaw, na którym zamontowane zostały zabawki, w tym m.in. zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, huśtawki, bujaki, piramida służąca do wspinania.

— Jest mi niezmiernie miło uczestniczyć w tej uroczystości, od dziś rodzice z dziećmi mieszkający w Mazurowie, a także na terenie całej gminy Kalinowo, będą mogli bawić się oraz wypoczywać w komfortowych i bezpiecznych warunkach — powiedział w czasie uroczystego otwarcia Marek Chojnowski, starosta ełcki.

	http://m.wm.pl/2017/07/orig/obraz-034-402374.jpg

Budowa placu zabaw była możliwa dzięki dofinansowaniu w wysokości 15 tysięcy złotych z budżetu powiatu ełckiego, w ramach projektu ,,Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”. Ponadto środki w kwocie 5 tysięcy złotych przeznaczył na ten cel Urząd Gminy Kalinowo.
powiat ełcki
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages