Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

EŁK. MIĘDZYNARODOWY KONKURS LITERACKI SIEGFRIEDA LENZA

2017-07-17 13:25:56 (ost. akt: 2017-07-17 13:26:58)

Zwiększenie zainteresowania słowem pisanym, literaturą współczesną; stworzenie możliwości docenienia i popularyzowania wartościowej twórczości debiutantów; zachęcenie młodych ludzi do wyrażania swoich emocji, uczuć, przekonań, sądów w literaturze - oto cele, które przyświecają organizatorom I Międzynarodowego Konkursu Literackiego im. Siegfreda Lenza.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do dnia 31 sierpnia roku na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku utworu o temacie przewodnim „Oblicza Europy”. Utwór powinien uwzględnić kwestie „Małej Ojczyzny” związane z dialogiem międzykulturowym o charakterze społeczno - kulturowym, środowiskowym, ekonomicznym oraz tożsamością mieszkańców danego regionu. Wymagania dotyczące objętości Utworu to: minimalnie 10 000 znaków, a maksymalnie 30 000 znaków. Utwór musi być nadesłany wyłącznie w formie elektronicznej. Pula nagród w konkursie to 10 tysięcy złotych. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ełku.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages