Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Przed nami 3. urodziny Bramy Mazur!

2017-07-27 10:26:27 (ost. akt: 2017-08-01 14:09:41) Artykuł sponsorowany

Tego lata będzie naprawdę gorąco! Wszystko za sprawą 3. urodzin ełckiej Bramy Mazur, które hucznie będziemy świętować już od początku sierpnia. A główna impreza urodzinowa z tortem i przy muzyce zespołu Weekend odbędzie się 12 sierpnia.

W środku wakacji na początku sierpnia hucznie będziemy świętować 3. urodziny Bramy Mazur. Obchody będą trwały ponad dwa tygodnie. W tym czasie na odwiedzających ełcką galerię będą czekały dodatkowe atrakcje. Będzie to kolejny powód, aby wybrać się na zakupy do Bramy Mazur.

Trwa już konkurs Ścianka-Układanka-Wygrywanka! W galerii znajduje się wielka układanka, w której brakuje 10 puzzli. Zadaniem uczestników zabawy jest znalezienie i dopasowanie brakujących puzzli. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zakupy w Bramie Mazur i z paragonem o wartości minimum 50 złotych zgłosić się do hostessy, która wręczy wydruk i potwierdzenie uczestnictwa w konkursie z numerem typowanego puzzla.

http://m.wm.pl/2017/08/orig/puzzle-405828.jpg

Ogłoszenie wyników i rozdanie atrakcyjnych nagród odbędzie się podczas Wielkiego Finału akcji 12 sierpnia.

— Główną nagrodą w naszym urodzinowym konkursie jest voucher o wartości 3 tys. zł do Rainbow na dowolną wycieczkę. Oprócz tego na naszych klientów czekają drobniejsze nagrody, vouchery do takich sklepów jak Briju, Swiss, RTV Euro AGD, Empiku, Reserved, H&M — wylicza Justyna Szymkiewicz, Administrator C. H. Brama Mazur w Ełku.

W okazji 3. urodzin Bramy Mazur już w weekend 5 i 6 sierpnia zawita na Plac Miejski w Ełku ogólnopolska akcja kulinarno-podróżnicza FoodTruck Stars Tour 2017, która organizowana jest pod patronatem radia Eska. Na Placu zaparkuje około 20 foodtrucków, dzięki którym odwiedzający galerię handlową będą mogli spróbować smakołyków z całego świata. Będą znanie i mniej znane dania foodstreetowej kuchni amerykańskiej, szwajcarskiej, belgijskiej, włoskiej, azjatyckiej, hiszpańskiej, żydowskiej i meksykańskiej.

http://m.wm.pl/2017/07/orig/brama-mazur-fb-828x315-2-404959.jpg

Jak przystało na Wielki Finał urodzinowej akcji Bramy Mazur, odwiedzający galerię 12 sierpnia mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Muzyka na Placu Miejskim będzie rozbrzmiewać już od godziny 15. Gwiazdą będzie dobrze znany szerokiej publiczności zespół Weekend. W między czasie na scenie zaprezentują się grupy z Calypso z pokazem zumby czy ćwiczeń na trampolinach. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs Ścianka-Układanka-Wygrywanka. I jak przystało na prawdziwych urodzinach będzie oczywiście gigantyczny tort!

http://m.wm.pl/2017/07/orig/brama-mazur-49-404961.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages