Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Skradziony rower rehabilitacyjny w rękach właściciela

2017-07-31 12:08:34 (ost. akt: 2017-07-31 12:11:10)

Autor zdjęcia: KPP Ełk

Jeden z mieszkańców powiatu ełckiego podczas spaceru w lesie zauważył porzucony rower rehabilitacyjny. Powiadomił o tym fakcie policjantów. Dzięki jego spostrzegawczości i wzorowej postawie obywatelskiej poszukiwany od dwóch tygodniu sprzęt trafił do prawowitego właściciela.

Zobacz także: Skradziono rower rehabilitacyjny niepełnosprawnemu mężczyźnie. Bez niego nie może się poruszać Skradziono rower rehabilitacyjny niepełnosprawnemu mężczyźnie. Bez niego nie może się poruszać W Wiśniowie Ełckim doszło do kradzieży trzykołowego roweru rehabilitacyjny „Tolek”. Jest on w kolorze czerwonym i ma z tyłu koszyk. Niepełnosprawny właściciel...
Dwa tygodnie temu pisaliśmy o kradzieży roweru rehabilitacyjnego spod bloku niepełnosprawnego właściciela. Rower był dla niego niezastąpionym środkiem lokomocji.

Policjanci pracując nad tą sprawą zwrócili się także do obywateli za pomocą mediów o pomoc w odnalezieniu sprzętu. Po opublikowaniu tej prośby do policjantów zgłaszało się wiele osób, które przekazywały różne informacje na ten temat, a także ofiarowywały swoje wsparcie. Policjanci weryfikowali wszystkie te sygnały. Dzięki jednej z takich informacji rower został odnaleziony. Do policjantów zgłosił się mężczyzna, który spacerując po lesie w gminie Prostki zauważył porzucony rower. Dzięki jego wzorowej postawie i zaangażowaniu rower trafił już do prawowitego właściciela.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages