Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Młodzież skorzysta z większego skateparku

2017-08-09 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-09 15:06:47)

Wkrótce rozpocznie się rozbudowa istniejącego skateparku przy ul. Parkowej w Ełku. Młodzi skaterzy już niedługo będą mogli trenować ewolucje na dwukrotnie większym placu przygotowanym specjalnie dla nich.

Umowa z wykonawcą została podpisana 3 sierpnia. Wkrótce rozpoczną się prace dotyczące rozbudowy istniejącego skateparku przy ul. Parkowej w Ełku. W ramach realizacji projektu „Mały sport na wielkich osiedlach” plac zostanie wyposażony w dodatkowe przeszkody - betonowe i prefabrykowane. Na pewno powodem do zadowolenia będzie też specjalne urządzenie typu "Street Workout" z bezpieczną nawierzchnią, na którym będzie można ćwiczyć tężyznę fizyczną. To jednak nie koniec. W ramach pracy w skateparku powstaną ławeczki i ustawione zostaną kosze. Całość będzie utwardzona wysokiej jakości kostką betonową.

— Teren zostanie zagospodarowany, ustawimy nowe przeszkody dla młodzieży i urządzenie do treningów, powstaną też nowe trawniki i "tereny zielone". W ten sposób chcemy wyjść na przeciw potrzebom młodych, aktywnych fizycznie ełczan — tłumaczy prezydent miasta Tomasz Andrukiewicz.

Skatepark będzie monitorowany za pomocą 3 kamer. Prawdopodobnie prace nad remontem zakończą się w październiku 2017 roku. Łączna wartość inwestycji to nieco ponad 400 tysięcy złotych.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. edek #2304895 | 91.245.*.* 10 sie 2017 08:56

    Niech prezydent ełku zajmie się skrzyżowaniem przed PKP - od 4 lat niedokończone. Wstyd.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages