Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Dożynkowy Weekend Nowej Wsi Ełckiej

2017-09-06 09:00:00 (ost. akt: 2017-09-06 09:55:47)

Autor zdjęcia: Gmina Ełk

Już w niedzielę 10 września gwiazdą wieczoru podczas Święta Plonów w gminie Ełk będzie znany szerokiej publiczności zespół Weekend.

Tegoroczne Święto Plonów Gminy Ełk odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Nowej Wsi Ełckiej. O godzinie 11 rozpocznie je msza święta w kościele pw. Św. Józefa Rzemieślnika. Następnie zgromadzeni przejdą na boisko za filią Centrum Kultury Gminy Ełk w Nowej Wsi Ełckiej. Tam wystąpią zespoły ludowe takie jak Stradunianki, Alebabki, Zielona Dąbrowa oraz cymbaliści. O 13:30 rozpoczną się konkursy: kulinarny i na wieniec dożynkowy. W programie tegorocznych dożynek gminy Ełk znalazło się też miejsce na prezentację artystyczną Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Nowej Wsi Ełckiej, zumbę, koncert zespołu Skansen Band, a także na konkursy dla dzieci, rodzin i dorosłych.

— To dla Was, Drodzy Rolnicy, jak i dla mnie, jeden z najważniejszych dni w roku. To dzień, w którym wspólnie, uroczyście i z radością świętować będziemy zakończenie żniw, a także całorocznej, ciężkiej pracy — mówi Tomasz Osewski, wójt gminy Ełk.

Po godzinie 18 uczestnicy pobawią się przy okazji występów zespołów muzycznych. Na scenie zagrają Konkret, Kalinka i InPuls. a gwiazdą wieczoru będzie dobrze znany publiczności zespół Weekend.

Fot. Gmina Ełk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages