Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Salezjański Festyn Rodzinny przyciągnął tłumy

2017-09-12 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-12 18:09:44)

Za nami IV edycja Salezjańskiego Festynu Rodzinnego w Mrozach Wielkich. Mieszkańcy mają za sobą niedzielę pełną zabawy, tańców i rodzinnej atmosfery.

Czwarta odsłona salezjańskiego pikniku rodzinnego w Mrozach Wielkich to inicjatywa Salezjan z parafii w. Rafała Kalinowskiego i Bogusława Wisowatego, radnego miejskiego i ełckiego przedsiębiorcy. Organizatorzy jak co roku zadbali o dobrą atmosferę, a piknik przyciągnął rekordową ilość osób. Atrakcji nie brakowało. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo konkursów dla całych rodzin i najmłodszych, tańce oraz wspólne ognisko. Można było spróbować swoich sił w przeróżnych zmaganiach, m.in. w obieraniu ziemniaków na czas. A to wszystko przy dźwiękach skocznej, biesiadnej muzyki granej na żywo. Mieszkańcy Mrozów nie chodzili też głodni, bo można było najeść się domowym bigosem czy grochówką.

— Hitami okazały się konkursy w pieczeniu ciast oraz ciągnięcia bryczki. Śmiechu było przy tym mnóstwo, wszystkim gościom się ta konkurencja bardzo podobała — mówi Bogusław Wisowaty. I dodaje, że ludzie i w tym roku nie zawiedli. — Byłem absolutnie zaskoczony ilością osób, które w tym roku przyszły się z nami bawić. To na pewno rekord frekwencji, a przyszłym roku chcemy go jeszcze pobić podczas V edycji pikniku. Zapraszamy już teraz w drugą niedzielę września.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages