Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Tak się śpieszył po zakupy, że stracił prawo jazdy

2017-09-13 15:04:57 (ost. akt: 2017-09-13 15:05:14)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Utrata prawa jazdy na trzy miesiące, 400 złotych mandatu i 10 punktów karnych to konsekwencje pośpiechu na zakupy 21-letniego kierowcy fiata. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w Ełku, kiedy w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 61km/h.

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie dozwolonej prędkości. Policjanci z Ełku zatrzymali dziś (13.09.2017r.) do kontroli 21-latka, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 61 km/h. Kierowca fiata został także ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych. Na jego konto trafi także 10 punktów karnych.

Apelujemy do młodych kierowców o rozwagę na drodze. Korzystanie z dróg wiąże się z ogromną odpowiedzialności za siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Ważne jest, aby młodzi kierowcy podchodzili do swoich umiejętności z pokorą i szczególną ostrożnością. Doświadczenie i pewność w prowadzeniu pojazdów zdobywa się po wielu latach poruszania się po drogach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages