Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Święto kina dla dzieci w ECK! Wygraj darmowe wejściówki!

2017-09-18 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-18 13:51:10)

„Pora na ciekawość!” – pod takim hasłem upłynie czwarta edycja Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, który w dniach 23 września – 1 października odbędzie się w 20 miastach w Polsce. Kino Dzieci zawita także do Ełku.

W programie tegorocznego Kina Dzieci w Ełckim Centrum Kultury znajdzie się 8 tytułów, w większości polskich premier, którym w ogólnopolskim głosowaniu swoją nagrodę przyzna publiczność. W programie zobaczymy m.in. film „Superagentka”. To duńska animacja o dziewczynce, która marzy o byciu detektywem. Dzieci obejrzą też „Zimowe przygody Jill i Joy”, czyli kolejną część perypetii bohaterek znanych z poprzednich edycji Kina Dzieci. Dla starszaków w programie znajdzie się „Storm. Opowieść o odwadze” – produkcja kostiumowa z zapierającymi dech w piersiach panoramami renesansowego miasta, po której zwykła umiejętność czytania będzie wydawała się supermocą oraz „Blanka”, film, w którym wychowana na ulicach Manili bohaterka stara się stworzyć dla siebie namiastkę domu.

Tytułowa bohaterka „Przygody Nelly” wplącze się w kryminalną intrygę i przemierzając bezdroża z pomagającym jej czternastoletnim Tibi, pozna Rumunię pełną kolorów i wrażliwych, pomocnych ludzi. Z kolei Villads, bohater filmu „Villads z Valby”, 6-latek o nieposkromionej wyobraźni, stanie przed nowym wyzwaniem – początkiem szkoły.

Do tego dwie pełne kolorów europejskie animacje, norweski film „Solan i Ludwik - wielki wyścig z serem” o lekkomyślnym Lousie Sroce, który stawia na szali dom przyjaciela, by wziąć udział w wyścigu i niemiecka produkcja „Opowieści świnki” o przygodach trójki zwierząt z wioski Mullewapp.

Już teraz najmłodsi mogą zabrać ze sobą kawałek festiwalowej rozrywki i rozbudzić swoją ciekawość, biorąc udział w konkursach Kina Dzieci. Na www.kinodzieci.pl najmłodsi i ich rodzice znajdą „Wakacyjne łamigłówki Kina Dzieci dla ciekawskich”, a także karty konkursowe do pokolorowania dla najmłodszych fanów „Żubra Pompika” i książkowej serii „Basia” – do wygrania zestawy książek i filmowe upominki. Ceny biletów wynoszą 10 zł dla dziecka, 12 zł dla dorosłego. Do zobaczenia na Festiwalu Filmowym Kino Dzieci!

UWAGA!
Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy mały konkurs. Do wygrania 5 podwójnych wejściówek na dowolny film do kina ECK podczas Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Szczegóły na NASZYM FACEBOOKU!


PROGRAM FESTIWALU:

Sobota 23 września:

13:00 SOLAN I LUDWIK – WIELKI WYŚCIG Z SEREM
15:00 SUPERAGENTKA

Niedziela 24 września:

13:00 STORM
15:00 VILLADS

Poniedziałek 25 września:

9:00 SOLAN I LUDWIK – WIELKI WYŚCIG Z SEREM
11:00 SUPERAGENTKA

Wtorek 27 września:

9:00 STORM
11:00 VILLADS

Środa 28 września:

9:00 OPOWIEŚĆ ŚWINKI
11:00 PRZYGODA NELLY

Czwartek 29 września:

9:00 BLANKA
11:00 ZIMOWE PRZYGODY JILL I JOY

Piątek 30 września:

13:00 OPOWIEŚĆ ŚWINKI
15:00 PRZYGODA NELLY

Sobota 1 października:

11:30 BLANKA
13:00 ZIMOWE PRZYGODY JILL I JOY


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages