Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Światowy Dzień Turystyki w Ekoludkach

2017-10-02 08:08:42 (ost. akt: 2017-10-02 08:09:35)

Autor zdjęcia: Magda Kosak

27 września dzieci z grupy "Tygryski" i "Muchomorki" z Miejskiego Przedszkola i Żłobka "Ekoludki" w Ełku miały możliwość wzięcia udziału w bardzo ciekawych zajęciach, które przygotowała i przeprowadziła pani Dziekan Wyższej Szkoły Gospodarki Turystycznej w Ełku pani Agnieszka Danielewicz.

Przedszkolaki dowiedziały się czym jest turystyka oraz poznały jej rodzaje. Pani Dziekan w postaci prezentacji multimedialnej przedstawiła dzieciom różnego rodzaju sporty i podróże zarówno letnie jak i zimowe.

Zapoznała je ze sposobami dobrego przygotowania się do podróży: pakowaniem walizek i plecaków, wyborem środków lokomocji jak również zasadami bezpiecznego podróżowania. Dzieci z wielką przyjemnością opowiadały o swoich podróżach, wakacjach oraz o wycieczkach, w których brały udział.

Na zakończenie Panie wraz ze swoimi podopiecznymi wręczyły podziękowanie oraz własnoręcznie wykonaną papierową torbę podróżną. Na dzieci zaś czekała niespodzianka w postaci cukierków i baloników. Dziękujemy pani Dziekan za mile spędzony czas!
Opracowały: Anna Mścichowska, Magda Kosak


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Kosak3

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages