Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Masz pomysł na biznes? Technopark pomoże

2017-10-02 17:00:00 (ost. akt: 2017-10-02 17:39:32)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

Konkurs „Twój start-up – Twoja przyszłość” organizowany od lat przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku wpisał się na stałe w kalendarz imprez biznesowych w Polsce północno-wschodniej. Już tylko do niedzieli można zgłaszać do organizatorów swoje pomysły na innowacyjny biznes. Do wygrania jest wielka kasa!

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku od kilku lat organizuje konkurs dla ludzi z ciekawymi pomysłami na własne firmy. Przygotowania do tegorocznej edycji ruszyły już pełną parą. Swoje pomysły na start-upy, czyli przedsiębiorstwa stworzone w celu poszukiwania modelu biznesowego gwarantującego im odpowiedni rozwój, można zgłaszać do organizatorów już tylko do niedzieli 10 października.

— Konkurs wpisał się na stałe w kalendarz imprez biznesowych w Polsce północno-wschodniej. Dotychczasowe trzy edycje Konkursu to 3 utworzone start-up’y oraz kilkadziesiąt świetnych, innowacyjnych pomysłów, które dzięki wspólnym staraniom ujrzały światło dzienne — mówi Daniel Kulig, dyrektor ełckiego Parku Naukowo-Technologicznego. — Ukoronowaniem konkursu będą dwudniowe Międzynarodowe Start-up Days, które odbędą się 19 i 20 października. Natomiast zwycięzcę tegorocznej edycji poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej 20 października,

W poprzednich edycjach konkursu środki i wsparcie ekspercie wygrywali pomysłodawcy mobilnych aplikacji, producenci lamp LED przeznaczonych do paralotni, czy wreszcie specjaliści od produkcji tytanowych końskich podków w technologii druku 3D. W tym roku Technopark także przyzna najlepszemu pomysłodawcy nagrodę w wysokości 20 000 zł na rozwój firmy.

Jak co roku, partnerem konkursu jest fundusz inwestycyjny Black Pearls VC, który oferuje wsparcie finansowe wybranym start-up’om. Do tegorocznej edycji udało się pozyskać jeszcze jeden fundusz inwestycyjny – Simpact VC, dysponujący funduszami inwestycyjnymi w wysokości 1 mln zł! Partnerami są również Kosakovskiu Institutas, Polsko-Litewska Izba Handlowa oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie. Sponsorami są natomiast Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, która przyznaje voucher na bezpłatne studia podyplomowe wybrane z oferty WSG oraz Stowarzyszenie Interim Managers fundujące szkolenie tzw. shadow management dla wybranego projektu zgłoszonego do konkursu. Istnieje również możliwość pozyskania od funduszu inwestycyjnego wsparcia w wysokości 200 000 zł.

— Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 10 października. Wypełniony formularz zgłoszeniowy i szczegółowy opis projektu prosimy wysyłać na adres: startup@technopark.elk.pl — zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na stronie internetowej ełckiego Parku-Naukowo Technologicznego.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Don Żulejro #2341698 | 87.205.*.* 2 paź 2017 19:58

    10- 20 tys. na ruszenie z biznesem???????? to niesmaczny żart??????? tyle to prezesy i dyrektory spółek miejskich biorą gołej wypłaty , żaląc się że tyrają za grosze. Za takie pieniądze to Niuśkę można puścić do galerii , ale pamiętajmy że też tylko do ełckiej, bo w białostockiej to wstyd nawet przed "biednymi" białoruśinami

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages