Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Nauczyciele obchodzą swoje święto

2017-10-13 16:36:11 (ost. akt: 2017-10-13 16:45:17)

Autor zdjęcia: UM Ełk

W czwartek podczas miejskich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Ełku przyznał nagrody za szczególne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w ełckich placówkach oświatowych. Natomiast wojewódzkie obchody odbyły się w piątek w Ełckim Centrum Kultury.

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października. W ramach obchodów w Ełku odbyły się dwie uroczystości: w czwartek (12 października) miejskie obchody w Urzędzie Miasta, natomiast w piątek (13 października) w ECK obchody wojewódzkie.

Tradycją obchodów jest to, że miejski samorząd wręcza nagrody najbardziej zasłużonym pracownikom oświaty. Nie inaczej było w tym roku. 12 października podczas miejskich uroczystości, Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz spotkał się w Urzędzie Miasta z dyrektorami, nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi, zatrudnionymi w miejskich jednostkach oświatowych w Ełku. Podziękował wszystkim pedagogom za zaangażowanie i codzienną sumienną pracę, a następnie wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w mieście.

Ponadto podziękował Stanisławowi Zalewskiemu za 23 lata służby na stanowisku Naczelnika Wydziału Edukacji, który przechodzi na emeryturę.

Natomiast część Wojewódzka obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Ełku odbyła się w piątek w Ełckim Centrum Kultury. W tej części uczestniczyli m.in. przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, Urzędu Marszałkowskiego, Kuratorium Oświaty w Olsztynie i w Ełku, samorządowcy oraz Dyrektorzy, Nauczyciele i pracownicy.

W trakcie tych uroczystości Dyrektorom i Nauczycielom wręczone zostały odznaczenia, medale i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tomek #2350491 | 176.221.*.* 14 paź 2017 11:56

    jak zwykle Andrukiewiczowi poświęcono trzy czwarte strony komentarza a obchodom wojewódzkim dnia nauczyciela DWA ZDANIA - OBIEKTYWNE MEDIA - czas najwyższy też zrobić z tym porzadeki

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages