Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Dzień Uśmiechu w Słonecznej Ósemce

2017-10-16 10:08:09 (ost. akt: 2017-10-16 10:08:13)

Autor zdjęcia: Justyna Julecka

W Piątek 6 października grupa „Jagódki” z Miejskiego Przedszkola "Słoneczna Ósemka"w Ełku obchodziła „Światowy Dzień Uśmiechu”. Tego dnia, każde dziecko miało za zadanie, ubrać się na żółto. Oczywiście wszyscy spisali się na medal.

Na początku zajęć była krótka rozmowa na temat Dnia Uśmiechu, czym się charakteryzuje i co należy robić żeby być szczęśliwym. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawie w której trzeba było odszukać uśmiechnięte buźki. Kolejną atrakcją był taniec z żółtą wstążką, zabawa „Czyj to pantofelek?” oraz przekazywanie balona w kole. Radosna atmosfera tego dnia została przeniesiona do innych grup przedszkolnych. Przedszkolaki wręczyły słodkie upominki wszystkim uśmiechniętym dzieciom i paniom. Odwiedziliśmy straszaki, maluchy, panią intendentkę i panie kucharki. Wszyscy bardzo miło nas przyjęli i co najważniejsze u każdego pojawił się uśmiech. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków. Trzeba pamiętać, że uśmiech nic nie kosztuje, a czasami potrafi zdziałać cuda.

Magdalena Tumiel, Justyna Juecka

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: justynajulecka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages