Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Pijany, bez prawa jazdy i z kolegami w aucie uciekał przed policją

2017-10-25 10:47:59 (ost. akt: 2017-10-25 10:51:15)

Autor zdjęcia: ZW

27-latek nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policjantami. Kierowca podróżował z dwoma kolegami, z którymi prawdopodobnie pił alkohol podczas jazdy. Okazało się także, że mężczyzna nie ma wymaganych uprawnień do kierowania.

Do zatrzymania 27-letniego kierowcy doszło w gminie Prostki. Patrol dzielnicowych zauważył samochód, który z dużą prędkością przejeżdżał przez miejscowość. Kierowca zlekceważył jednak policyjne sygnały dźwiękowe i świetlne nakazujące mu zatrzymanie się i zaczął uciekać. Po przejechaniu kilku kilometrów policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę. Wtedy okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy oraz nie posiada uprawnień do kierowania. 27-latek jechał z dwoma młodszymi kolegami, którzy także byli pod wpływem alkoholu. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni razem w samochodzie spożywali alkohol. Kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Mężczyzna odpowie za jazdę bez uprawnień, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej, co w znowelizowanym kodeksie karnym jest przestępstwem zagrożonym karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages