Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Drugie śniadanka trafiły do dzieci z "Trójki"

2017-10-27 11:34:36 (ost. akt: 2017-10-27 12:01:26)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

NASZA AKCJA\\Zbliżamy się do finiszu naszej akcji "Pamiętaj o drugim śniadanku". Tym razem odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku razem z panem Waldemarem Roszkowski, prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt".

Zobacz także: "Pamiętaj o drugim śniadanku!" Byliśmy już w pierwszych szkołach "Pamiętaj o drugim śniadanku!" Byliśmy już w pierwszych szkołach NASZA AKCJA\\\Rok szkolny zaczął się już na dobre. Jak co roku, gazeta "Rozmaitości Ełckie" organizuje akcję pod hasłem "Pamiętaj o drugim śniadanku"....
Zobacz także: Rozdaliśmy pudełeczka w "piątce" i w Nowej Wsi Ełckiej Rozdaliśmy pudełeczka w "piątce" i w Nowej Wsi Ełckiej NASZA AKCJA\\\Kolejny tydzień, kolejne wizyty w ełckich podstawówkach! Tym razem odwiedziliśmy dzieci w Szkole Podstawowej nr 5 w Ełku oraz w Nowej...
Odwiedzamy już ostatnie szkoły w ramach naszej akcji "Pamiętaj o drugim śniadanku". Na czym polega nasza akcja? Przez dwa tygodnie jeździliśmy do ełckich podstawówek i rozdawaliśmy pierwszakom pudełka na drugie śniadanie ze zdrową niespodzianką w środku. Dlaczego? Powód jest prosty, propagujemy zdrowie. Przy okazji akcji przypominamy pierwszoklasistom, że śniadanie daje energię na cały dzień. Przekazujemy im także cenną wiedzę na temat dobrze skomponowanej diety i zachęcamy do ruchu na świeżym powietrzu. Drugie śniadanie sprzyja też kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych u dziecka — a dzięki pudełeczkom maluchy będą pamiętać, aby włożyć tam coś zdrowego i wartościowego.

W piątek (27.10), podczas jednej z ostatnich wizyt, pojechaliśmy do Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku. Towarzyszył nam pan Waldemar Roszkowski, Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt" w Ełku. Sponsor rozmawiał z dziećmi o zdrowym odżywianiu, a na końcu rozdał pierwszakom kolorowe pudełka ze zdrową niespodzianką. Na końcu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie!

— Dzieci wydawały się być bardzo zadowolone ze spotkania z nami i z pudełek ze zdrową niespodzianką — mówi Waldemar Roszkowski, ze Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt" w Ełku. — Cieszy mnie bardzo, że przyczyniliśmy się już kolejny rok z rzędu do edukowania młodzieży o zdrowych nawykach żywieniowych. Bardzo ważny przy akcji "Pamiętaj o drugim śniadanku" jest fakt, że w równym stopniu co do dzieci, trafia ona do ich rodziców. To oni powinni pamiętać zawsze o tym, żeby dzieciaki w szkole nie chodziły głodne.

W poniedziałek ruszamy do Woszczel, Stradun i Starych Juch. Pierwszaki - do zobaczenia!

http://m.wm.pl/2017/10/orig/img-9752-424710.jpg

http://m.wm.pl/2017/10/orig/img-9757-424711.jpg

	http://m.wm.pl/2017/10/orig/img-9760-424712.jpg

http://m.wm.pl/2017/10/orig/img-9763-424713.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages