Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

W Szkole Podstawowej nr 1 kochają teatr

2017-11-06 10:03:33 (ost. akt: 2017-11-06 10:05:58)

Autor zdjęcia: Gimnazjum nr 2 Ełk

Wyjazdy do teatru w Gimnazjum nr 2 w Ełku zawsze były tradycją. Nie inaczej jest w obecnej Szkole Podstawowej nr 1.

Wyjazdy do teatru w Gimnazjum nr 2 w Ełku zawsze były tradycją. Nie inaczej jest w obecnej Szkole Podstawowej nr 1. Dopiero dwa miesiące nauki, a uczniowie już dwa razy wyjeżdżali do teatru: do Białegostoku na musical „Doktor Żywago” i do Gdyni na „Dzwonnika z Notre Dame”. Nad morzem byli także na ORP Błyskawica i zwiedzili Skwer Kościuszki.

Wkrótce kolejna grupa jedzie do Warszawy do teatru Roma na spektakl „Piloci”, a w grudniu do Teatru Wielkiego na balet „Dziadek do orzechów”. Tylko pozazdrościć!

- „Dzwonnik z Notre Dame” był najpiękniejszym spektaklem, jaki widziałem w życiu – mówi Maciek Budnik. – Rok temu w Gdyni oglądałem „Ghosta”, ale to widowisko przebiło wszystko! Piękna muzyka, niesamowite akrobacje, aż ciarki wszystkim chodziły po plecach.

- Pojechałem na obydwa spektakle – komentuje Marcin Klimach. – Nie żałuję. Nie potrafię ocenić, który z nich był lepszy. Były po prostu różne, piękne i niepowtarzalne. Taki wyjazd to wielka frajda.

- Cieszę się, że udało mi się zarazić uczniów moją pasją – mówi organizatorka wyjazdów Małgorzata Pieńkowska. – Mamy dalekosiężne plany, wiemy, na co pojedziemy wiosną, a nawet za rok we wrześniu, bo może wtedy dostanę bilety na „Wiedźmina”. Obiecałam to moim uczniom. Taki wyjazd to także ciężka praca, dlatego dziękuję za pomoc moim koleżankom: Dorocie Tymińskiej, Agnieszce Harasiuk, Eli Labudzie i Renacie Moroz.

- Nocne powroty są bardzo męczące, ale warto znieść trudy podróży, gdy się widzi emocje uczniów, łzy wzruszenia w ich oczach – dodaje Agnieszka Harasiuk.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp1ełk

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wiktoria #2368239 | 5.172.*.* 6 lis 2017 13:14

    Byłam na obydwu spektaklach. Jeden piękniejszy od drugiego. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w tym r. szk. wyjechać do teatru, takie wycieczki to coś rewelacyjnego. Mama z chęcią daje kasę, sama mówi, żebym jeździła, bo za jej czasów nie było takich możliwości. Cała moja klasa jeździ.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages