Adrian Krukowski znów ze złotem

2017-11-07 08:30:25(ost. akt: 2017-11-07 08:37:24)
W miniony weekend w Bydgoszczy młodzi pięściarze walczyli w XVIII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Edwarda Rinke. Adrian Krukowski reprezentujący MKB "Mazur" Ełk stanął na pierwszym miejscu podium.
W weekend 4-5 października w Bydgoszczy odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Edwarda Rinke. W zawodach startowało około 80 zawodników z Polski, Litwy Białorusi i Rosji.

Znów bardzo dobrze spisał się zawodnik MKB „Mazur” Ełk, Adrian Krukowski. Młoda gwiazda ełckiego boksu w kategorii wagowej 66 kg zajęła pierwsze miejsce. Krukowski w walce finałowej pokonał na punkty Krystiana Szymańskiego z KS „Łokietek” Brześć Kujawski. Już w pierwszej rundzie rywal Adriana otrzymał silny lewy sierp na głowę, po którym był liczony. W drugiej i trzeciej rundzie ełczanin wyraźnie oszczędzał rywala i wygrał bez żadnych problemów.