Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Piłkarze-amatorzy z Prostek grali o puchar wójta

2017-11-17 09:48:26 (ost. akt: 2017-11-17 09:52:47)

W minionym tygodniu, 5 listopada na Orliku w Prostkach odbył się turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Prostki. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, do rywalizacji przystąpiło aż 8 drużyn.

Drużyny zostały podczas losowania podzielone na dwie grupy. Do półfinałów awansowały dwa pierwsze zespoły z grupy a o miejsca 5-8 został rozegrany konkurs rzutów karnych.

- Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Miało na pewno znaczenie to, że udział mogli brać również zawodnicy zrzeszeni. Po bardzo zaciętym finale turniej wygrała drużyna Garaży Przemysława z wychowankami zespołów juniorskich Warmii Grajewo - relacjonują organizatorzy turnieju.

II miejsce przypadło młodym piłkarzom z Prostek a III - J.B Kamińskim. Królem strzelców został Mateusz Cybulski (14 bramek) a tytuł najlepszego bramkarza został przyznany Danielowi Cieciuch.

- Serdeczne podziękowanie pani Ewie Ratkiewicz, Dyrektorowi GOK-u w Prostkach za ufundowanie pysznego poczęstunku oraz ciepłej herbaty. Dla Pojezierza Prostki za pomoc w organizacji oraz Sekretarzowi Gminy Prostki Panu Januszowi Krause za otwarcie, zakończenie turnieju i wręczenie nagród zawodnikom - dodają organizatorzy.

Animatorzy sportu:
Jakub Lasota
Łukasz Gryn


Klasyfikacja końcowa turnieju:


1 miejsce- Garaże Przemysława
2 miejsce- Emotrampostrzały
3 miejsce- J.B Kamińscy
4 miejsce- Niewidomi Biebrza
5 miejsce- Szpital Grajewo
6 miejsce- Zero Kreatywności
7 miejsce- Black Team
8 miejsce- Eldorado


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages