środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Bezpłatna promocja przedsiębiorstw społecznych

2017-11-20 11:52:47 (ost. akt: 2017-11-20 14:59:33) Artykuł sponsorowany

Targes.pl to portal, na którym prowadzona jest promocja produktów i usług przedsiębiorstw społecznych: spółdzielni socjalnych, stowarzyszeń, fundacji, spółek non-profit, ale też przedsiębiorstw lokalnych, rzemieślników oraz rękodzielników tworzących niepowtarzalny klimat województwa warmińsko-mazurskiego.

Celem portalu jest to, aby przedsiębiorstwa społeczne z regionu Warmii i Mazur zaistniały w sieci, budowały swoją markę i wizerunek. Każdy przedsiębiorca społeczny może liczyć na bezpłatny i bezpośredni kontakt z przedstawicielem targes.pl, który wesprze osoby zakładające swój profil w katalogu przedsiębiorców, doradzi jak odpowiednio dobrać zdjęcia produktów i usług, czy też pomoże w stworzeniu atrakcyjnej oferty.

Portal ciągle się rozwija, z każdym miesiącem w katalogu przedsiębiorców pojawia się coraz więcej organizacji, obecnie jest ich ponad 50, zakładamy, że do końca roku będzie ich całe 100.

Każdy przedsiębiorca społeczny zakładający swój profil w katalogu przedsiębiorców może być pewien, że korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe. Użytkownik nie musi płacić za założenie i prowadzenie konta, tym samym nie ma potrzeby zakładania swojego indywidualnego sklepu internetowego, czy płacenia za to prowizji innym.

Umieszczanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży produktów i usług nie ma ograniczeń, można zamieszczać tyle ogłoszeń, ile organizacja ma w ofercie i jest to również całkowicie za darmo, przez cały rok. Obecnie na stronie mamy już ponad 220 produktów\usług, z każdym miesiącem ta ilość się zwiększa. Są wśród nich m.in. artykuły wykonane własnoręcznie przez osoby niepełnosprawne, dzieci, czy osoby starsze, pluszowe misie, poduszki, biżuteria, ozdoby świąteczne i wiele innych. Można również znaleźć wiele usług (od cateringowych, sprzątania poprzez warsztaty taneczne i pokazy).

Strona targes jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze, stworzona została na nowoczesnych szablonach w pięknych kolorach Warmii i Mazur.

Zamieszczanie produktów i usług jest bardzo proste, można zrobić to w trzech krokach:


1. Załóż bezpłatne konto w serwisie targes.pl,
2. Czekaj na mail zwrotny z informacją o nadaniu Ci statusu sprzedawcy,
3. Wprowadź dane swoich produktów/usług wraz z ceną i zdjęciem.

Dużą korzyścią dla każdej organizacji pozarządowej zakładającej konto na stronie jest możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć. Wystarczy tylko zgłosić potrzebę do administratora portalu. Dlatego jeżeli uważasz, że Twoje produkty oddają klimat Warmii i Mazur i są unikalne warto je sfotografować i promować na stronie.

Jedną z dzisiejszych form promocji jest obecność na portalach społecznościowych. Cieszą się one dużą popularnością. Targes.pl również posiada firmowego fanpage’a. Dzięki niemu możemy docierać do jeszcze większej ilości odbiorców.

W ramach Ośrodka Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu i Ełku w ciągu roku organizowane są różne targi, festiwale, fora, spotkania. Ich celem jest między innymi promowanie przedsiębiorców poprzez możliwość zakupienia ich produktów oraz umożliwienie prezentacji ich działalności w formie pokazów, warsztatów i degustacji. Przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają z tej formy promocji, gdzie mogę „na żywo” porozmawiać ze sowim odbiorcom, zaprezentować dany produkt, czy usługę, nawiązać kontakty biznesowe.

Przedsiębiorco, zajrzyj na stronę www.targes.pl już dziś, skontaktuj się z nami: kontakt@targes.pl, tel. 55 235 33 88.


Paula Rocławska, Stowarzyszenie ESWIP


Strona targes.pl prowadzona jest przez Stowarzyszenie ESWIP w ramach projektów „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” oraz „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku” współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

	http://m.wm.pl/2017/11/orig/owies-papier-elk-2016-09-429277.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages