Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Wielka moc Świąt Bożego Narodzenia

2017-12-04 09:20:26 (ost. akt: 2017-12-04 09:21:07)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

Malutkimi kroczkami zbliżają się jedyne w swoim rodzaju święta - Święta Bożego Narodzenia. Z uwagi na swój oryginalny charakter przepełnione są miłością, przyjaźnią, empatią oraz umiejętnością wybaczenia.

W okresie przedświątecznych zawirowań, grupa filmowa FANI KINA I FILMU, udała się do kina Planet Cinema w Ełku na polski film pt: "Listy do M 3". Świętym Mikołajem całego przedsięwzięcia było kierownictwo kina, które ufundowało bilety wstępu dla całej grupy. Pięknie dziękujemy!

Doborowa obsada i świetna gra aktorska, przepiękna scenografia, wspaniałe oświetlenie i dobry tekst - miejscami odnoszący się do potocznej mowy, to rzeczy drugorzędne i drugoplanowe. Najważniejsze są ludzkie dramaty i uczucia.

Odłóżmy więc na bok swary i kłótnie, zwolnijmy tempo swojego życia, znajdźmy czas, aby przebywać ze sobą jak najdłużej, wspólnie śmiać się i płakać oraz nie pozwólmy, aby ktokolwiek został sam.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages