Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Otrzymali wyróżnienia od prezydenta miasta za osiągnięcia sportowe

2017-12-05 13:00:00 (ost. akt: 2017-12-05 13:49:55)

Autor zdjęcia: Kamil Mróz

SPORT\\\Ełczanie, którzy wyróżnili się wybitnymi osiągnięciami sportowymi, otrzymali nagrody z rąk prezydenta miasta. To Dawid Dobkowski i Zbigniew Ciszewski.

Prezydent miasta wręczył we wtorek 5 grudnia nagrodę oraz wyróżnienie za wybitne osiągnięcia sportowe w tym roku. Wysokimi wynikami na arenie krajowej i międzynarodowej mogą pochwalić się Dawid Dobkowski i Zbigniew Ciszewski.

Dobkowski został nagrodzony przez kapitułę w kategorii zawodnik. Młody piłkarz razem z reprezentacją Polski w Ampfutbolu dwa miesiące temu zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy EAFF. Może się też pochwalić drugim miejscem w ekstraklasie ampfutbolu, które osiągnął ze swoim klubem.

— Bardzo się cieszę z przyznanej nagrody. Pracowity okres za mną, ale i przede mną. Z reprezentacją szykujemy się do Mistrzostw Świata w Meksyku. Wiem, że jesteśmy pretendentami do medalu, a przeciwnicy z całą pewnością się nas obawiają — przyznaje młody piłkarz.

Z kolei wyróżnieniem w dziedzinie kultury fizycznej cieszyć się może Zbigniew Ciszewski. Ełcki kulturysta zajął w październiku pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Weteranów w Kulturystyce w kat. 50-54 lata. Z kolei na mistrzostwach świata w rumuńskiej Bystrzycy zajął zaszczytne piąte miejsce.

— Gratuluję w imieniu kapituły nagrodzonym i wyróżnionym. Ci zawodnicy reprezentują nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej, a uhonorowanie ludzi związanych z Ełkiem, którzy promują nas na całym świecie, to dla nas zaszczyt — powiedział podczas wręczenia dyplomów zastępca prezydenta miasta, Artur Urbański.

mro
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages