Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Przedszkolaki! Czekamy na Wasze Bombki

2017-12-06 12:15:43 (ost. akt: 2017-12-06 12:29:32)

Autor zdjęcia: Maria Mikulewicz-Szałkowska

Na bombki z logiem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej czekamy do 21 grudnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Pełna parą wystartował nasz konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową, który organizujemy wspólnie z naszym partnerem Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Ełku. W konkursie mogą brać udział przedszkolaki z powiatu ełckiego. Zadaniem maluchów jest wykonanie w swojej grupie pracy przestrzennej (każda grupa może wykonać jedną pracę), która będzie przedstawiać bombkę świąteczną (materiał, wielkość itp. dowolna) z napisem „PEC” lub Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Bombki zawisną na choince ustawionej w naszej redakcji Rozmaitości Ełckich. Później zostaną przekazanie do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Tam spośród wszystkich prac, jury wybierze trzy najlepsze.

http://m.wm.pl/2017/12/orig/choinka-432763.jpg

Na zwycięskie grupy czekają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy pamiątkowe dla dzieci i opiekuna. Do wygrania dla całej grupy są warsztaty lizakowe w kawiarni Deser i Kafka, szalona zabawa w Sali Zabaw Tęcza, seans filmowy w Planet Cinema, a także nagrody pocieszenia od Księgarni BookBook

Co będziemy oceniać? Przede wszystkim kreatywność, pracę w grupie oraz wykonanie. Użyjcie wyobraźni i wyczarujcie najcudowniejsze bombki na świecie.
Bombki należy dostarczyć do 21 grudnia do redakcji Rozmaitości Ełckich, która mieści się przy ul. Roosevelta 1. W zgłoszeniu prosimy umieścić informację na temat nazwy grupy i przedszkola oraz imię i nazwisko opiekuna. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 stycznia 2018 roku. Zwycięskie grupy zaprezentujemy na łamach Rozmaitości Ełckich oraz na stronie elk.wm.pl

	http://m.wm.pl/2017/12/orig/regulamin-432764.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages