Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

We wtorek koncert Wojciecha Popielarza

2017-12-11 10:34:18 (ost. akt: 2017-12-11 10:40:43)

Zapraszamy na premierowy koncert kompozycji własnych pt; „PORANEK NA MAZURACH” WOJCIECHA POPIELARZA we wtorek 12 grudnia o godzinie 19:00.

Wojciech Popielarz jest znany Ełczanom jako muzyk, nauczyciel gitary w ZPSM, organizator konkursów i festiwali. Na koncercie 12 grudnia odkryjemy kolejny obszar zainteresowań artysty bowiem zaprezentuje się on jako kompozytor. Przed laty aranżował muzykę na potrzeby Teatru im Węgrzyna w Ełku i pisał miniatury uczniom szkoły muzycznej. Stopniowo doskonalił swój warsztat. W 2015 za trzy częściowy utwór pt "Sonatina Wiosenna G dur" otrzymał pierwszą nagrodę na konkursie kompozytorskim "Renesans gitary".

Pisze tańce, etiudy, formy klasyczne,stylizowane, tematy z wariacjami, muzykę programową, fingerstyle, muzykę teatralną, a także piosenki wraz z tekstami. Napisał m.in. muzykę do spektaklu "Tryptyk Rzymski", opartego na poezji Jana Pawła II.

Zapraszamy na koncert do sali koncertowej ZPSM w Ełku we wtorek 12 grudnia o godzinie 19:00. Koncert pt "Poranek na Mazurach" jest realizowany w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza przyznanego na skomponowanie cyklu utworów inspirowanych miastem i przyrodą regionu.

http://m.wm.pl/2011/02/orig/2-fot-38031.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages