Czwartek, 27 lutego 2020. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Mikołajki w Ekoludkach

2017-12-13 14:05:52 (ost. akt: 2017-12-13 14:10:06)

Autor zdjęcia: Anna Jankowska

Właśnie 6 grudnia w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki” wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki z grup 6-letnich wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci były ubrane wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”.

Od rana w przedszkolu panowały gwar i radość. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … JEST! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Po złożonej wizycie Św. Mikołaj wszystkich obdarował prezentami i obiecał, że za rok na pewno odwiedzi przedszkolaków. W trakcie tego miłego spotkania, nie zabrakło piosenek oraz wspólnej zabawy z Mikołajem. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać!

Nauczycielki MPiŻ ,,Ekoludki’’

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolanka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages