Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Film dla całej rodziny

2017-12-20 11:14:29 (ost. akt: 2017-12-20 11:19:07)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

08 grudnia 2017 r. grupa filmowa FANI KINA I FILMU, biorąca udział w programie FILMOTEKA SZKOLNA. AKCJA!, wybrała się do kina na film animowany "Coco".

Tak, jak poprzednimi razy, tak i teraz, fundatorem biletów wstępu dla całej grupy była dyrekcja kina "Planet Cinema" w Ełku, która - jako jedna z nielicznych - wspiera edukację filmową młodzieży ze środowiska wiejskiego.

Ta niezwykle wzruszająca opowieść o chłopcu, który za sprawą zaistniałych okoliczności trafia do Krainy Umarłych, gdzie próbuje rozwikłać zagadkę rodzinną, stawia na pierwszym miejscu tę najważniejszą i podstawową grupę społeczną, jaką jest rodzina.

Codziennie doświadczamy smaku wzlotów i upadków, miewamy lepsze lub czasami gorsze dni, ale bez względu na wszystko jest i powinna być przy nas rodzina.
Oby zbliżające Święta Bożego Narodzenia były dla nas wszystkich świętami rodzinnymi, pełnymi ciepła, zrozumienia, radości i uśmiechu.

Opiekun grupy filmowej FANI KINA I FILMU - Michałowska Krystyna, n-l ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach

Polub nas na Facebooku:

Źródło: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages