Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Lekcja historii fotografii

2017-12-20 11:16:35 (ost. akt: 2017-12-20 11:18:32)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić, to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat - Brett Weston

08 grudnia 2017 r. w Ełckim Centrum Kultury odbył się finisaż wystawy prac Marka Noniewicza, Tomasza Dobiszewskiego, Violi Kuś i projektu "Naświetlenie / Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość / ", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków Gminy Miasta Ełku.
Na podsumowaniu wystawy i projektu można było zobaczyć prace uczestników przeprowadzonych warsztatów: fotografia otworkowa / cyjanotypia, fotografia poszukująca, przyszłość fotografii - między technologią a społeczeństwem. Niesamowite wrażenie na uczestnikach spotkania sprawił wykład dr Karola Jachymka pt. ,,Fotografia i Film - media i kultura popularna''. Łatwo można było wychwycić profesjonalizm i dostrzec skromność, otwartość i umiejętność nawiązywania dialogu z młodzieżą prowadzącego wykład.

Trójka członków grupy filmowej FANI KINA I FILMU (Klaudia, Małgosia i Mateusz) uczestniczącej w programie FILMOTEKA SZKOLNA. AKCJA ! wraz z opiekunem uczestniczyła w spotkaniu z dr Karolem Jachymkiem. Obejrzawszy wystawę i wysłuchawszy wykładu do Prostek z niesamowitymi wrażeniami wróciła.

Opiekun grupy filmowej FANI KINA I FILMU - Michałowska Krystyna, n-l ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach

Polub nas na Facebooku:

Źródło: szkolnedziałania

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages