Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Uczniowie ZS6 z jasełkami na oddziale pediatrycznym

2017-12-22 13:43:18 (ost. akt: 2017-12-22 13:45:26)

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku, młodzież Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku przygotowała przedstawienie świąteczne, które tym razem przedstawiło przemianę mikołajkową chłopca imieniem Staś.

Nieważne okazały się prezenty, których tak pragnął na początku chłopiec, w obliczu straty mamy i problemów innych osób biorących udział w przedstawieniu. Okazało się, że najważniejsze to „dawać innym i dzielić się z innymi”, jak powiedziała mama Stasia. Młodzież z klasy IV TŻiUG wcieliła się w role bajkowych postaci i sprawiła, że spektakl muzyczny zaprezentowany 21.12.2017r. dzieciom z Oddziału Pediatrycznego Szpitala PROMEDICA w Ełku wprowadził nastrój świąt Bożego Narodzenia, a prezenty podarowane małym podopiecznym szpitala wywołały kolejne uśmiechy i radość na ich buziach.

Złożenie życzeń i wspólnie odśpiewana przez młodzież, dzieci i rodziców, a także pracowników oddziału kolęda przy akompaniamencie gitary spowodowały, że wszyscy obecni chociaż przez chwilę mogli "dotknąć" magii świąt.

Gorące podziękowania dla aktorów i uczniów ZS nr 6 w Ełku, którzy wzięli udział w zbiórce zabawek, a także pracowników Szpitala PROMEDICA w Ełku za umożliwienie wywołania świątecznego nastroju na Oddziale Pediatrycznym.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages