Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Przedszkolne Jasełka w Ekoludkach

2018-01-03 23:32:50 (ost. akt: 2018-01-03 23:34:17)

Autor zdjęcia: Anna Jankowska

Okres Bożego Narodzenia jest czasem magicznym, czasem w którym pielęgnujemy tradycje z nim związane. Jedną z nich są przedstawienia jasełkowe, wprowadzające nas w nastrój zadumy i radości z okazji zbliżających się Świąt.

21 grudnia 2017 roku w Miejskim Przedszkolu i Żłobku ,,Ekoludki’’ dzieci z grupy 6-latków 3 „Pszczółek” rozpoczęły bożonarodzeniowe przedstawienie pt. ‘’Do Betlejem’’. Na jasełka licznie przybyli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo naszych przedszkolaków, aby po raz kolejny mogli przeżyć historię Maryi i Józefa szukających miejsca na nocleg i którzy po bezowocnych poszukiwaniach schronienie znaleźli w ubogiej stajence. I tam przybyli Trzej Królowie, aby pokłonić się małemu Jezusowi, oraz pastuszkowie i aniołowie. Mali aktorzy zachwycili zgromadzoną publiczność profesjonalną grą aktorską i kostiumami.

Śpiewanie kolęd i pastorałek wzbogaciło całe spotkanie, a wspólne kolędowanie z gośćmi podkreśliło znaczenie cudownego okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Anna Jankowska, Dorota Brzoznowska
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolanka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages